GTA 5 "w pełni wykorzysta" moc PS5 i Xbox Series X. Rockstar: gra będzie jeszcze piękniejsza

Twórcy poprawią też responsywność.

Z ubiegłotygodniowej prezentacji Sony dowiedzieliśmy się, że GTA 5 zmierza na nową generację konsol. Rockstar Games przekonuje na oficjalnym blogu, że nie mamy do czynienia z klasycznym portem, bo zmiany na PS5 i Xbox Series X będą widoczne i odczuwalne.

„Wersje GTA 5 na nową generację zaoferują wachlarz technicznych usprawnień, graficznych ulepszeń i poprawek działania, by w pełni wykorzystać najnowszy sprzęt, czyniąc grę piękniejszą i bardziej responsywną niż kiedykolwiek” - twierdzi wydawca serii.

Rockstar zapewnia, że zamierza kontynuować rozwój GTA Online, przy czym posiadacze gry na PC i nowych konsolach otrzymają zawartość, która będzie niedostępna na PS4, Xbox One i poprzedniej generacji.

Warto przypomnieć, że w drugiej połowie 2021 roku GTA Online zadebiutuje w samodzielnej wersji, przez trzy pierwsze miesiące dostępnej za darmo dla wszystkich nabywców PS5.

gtah
Przypominamy - GTA 5 zadebiutowało w 2013 roku

Ponadto, do momentu debiutu GTA Online na PS5, wszyscy posiadacze GTA 5 na PlayStation 4 otrzymają comiesięczny bonus w wysokości miliona wirtualnych dolarów.

Źródło: Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami