New World - zamknięta beta MMO od Amazon Studios ukaże się w sierpniu

Beta ruszy miesiąc wcześniej.

Deweloperzy z Amazon Studios ujawnili, że New World zadebiutuje 25 sierpnia. Zamknięta beta dla wszystkich, którzy zamówią grę przed premierą, rozpocznie się natomiast 23 lipca.

New World to MMO osadzone w otwartym świecie, w którym gracze trafiają na nawiedzone pustkowia wyspy Aeternum. Tytuł mają wyróżnić ogromne bitwy, obleganie fortec i najazdy wrogów o nadprzyrodzonych zdolnościach, w których jednocześnie może uczestniczyć nawet 100 graczy.

Twórcy podkreślają, że walka w New World jest „instynktowna i oparta na umiejętnościach, co daje graczom bezpośrednią kontrolę nad ich ruchami i atakami”.

„Gracze mogą łączyć się w potężne kompanie, działające z ufortyfikowanych twierdz lub grać samotnie, zdobywając i udoskonalając swoje siedziby, przyczyniając się do rozwoju większej społeczności wokół nich. New World oferuje niemal rozgrywkę bez granic, postęp postaci bez podziału na klasy, systemy społeczne i bogatą mechanikę rzemiosła” - czytamy w informacji prasowej.

WOKGAyXw

W skład zespołu tworzącego New World wchodzą weterani branży, którzy pracowali nad takimi hitami multiplayer, jak Destiny, World of Warcraft i Everquest.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami