Hitman 3 zaoferuje misje i lokacje z poprzednich części

Dla posiadaczy starszych odsłon.

Na prezentacji Sony zapowiedziano Hitman 3, czyli kolejną odsłonę serii o Agencie 47. Twórcy ujawnili, że nabywcy poprzednich części będą mogli włączyć etapy z obu starszych gier.

IO Interactive przekonuje, że nowy tytuł powstaje jako platforma, która pozwoli w jednym miejscu uzyskać dostęp do zawartości z całej trylogii, czyli ponad 20 lokacji i misji. Warunkiem jest oczywiście posiadanie wcześniejszych produkcji z cyklu.

Hitman 3 umożliwi również przeniesienie postępów z drugiej odsłony serii - gracze skorzystają więc między innymi z odblokowanych dotychczas przedmiotów. Warto zaznaczyć, że wspomniana druga część także oferowała opcję zagrania w etapy z pierwszej.

Twórcy twierdzą, że nowa gra jest najmroczniejszym rozdziałem trylogii. Agent 47 wraz z partnerką Dianą Burnwood połączą siły z dawno niewidzianym przyjacielem Lucasem Greyem. Wspólnie postarają się wyeliminować członków organizacji Providence.

hitman_3_nowa_czesc
Pojawią się też nowe plansze

Hitman 3 zadebiutuje w styczniu 2021 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X i Xbox One.

Źródło: Gamasutra

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami