Demon's Souls - remake kontra oryginał. Porównanie screenów

Więcej niż tylko lepsza oprawa.

Użytkownik illusorywall przygotował porównanie screenshotów z remake'u Demon's Souls z oryginałem. Możemy przyjrzeć się, że deweloperzy z Bluepoint nie ograniczyli się tylko do ulepszenia oprawy.

W wielu miejscach dodano sporo różnych elementów i szczegółów otoczenia. Dodatkowe drzewa, rośliny i większa dbałość o detale od razu rzuca się w oczy. Widać też nieco inne barwy.

Niektórzy fani oryginalnej gry z PS3 zdążyli już zaznaczyć, że remake prezentuje się nieco „mniej klimatycznie”, zwracając uwagę na przerobione projekty niektórych wrogów.

Warto przypomnieć - deweloperzy przygotują do wyboru dwa tryby gry. Jeden pozwoli osiągnąć maksymalną płynność rozgrywki, a drugi postawi na najwyższą możliwą rozdzielczość.

Więcej porównań wyciętych fragmentów screenów znajdziecie na profilu illusorywall na Twitterze. Data premiery Demon's Souls na PS5 nie jest jeszcze znana.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami