Polski symulator medyka polowego przedstawi nietypowe spojrzenie na wojnę w grach

Zapowiedziano Medic: Pacific Corpsman.

Polska firma PlayWay zapowiedziała Medic: Pacific Corpsman - symulator medyka polowego od radomskiego studia Hypnotic Ants. Premiera gry w 2021 roku na PC.

Produkcja przedstawi nietypowe spojrzenie na wirtualny konflikt zbrojny. Gracze wcielą się tym razem nie w żołnierza, a lekarza amerykańskiej armii na froncie podczas wojny na Pacyfiku. Celem zabawy będzie ratowanie towarzyszy.

W trakcie rozgrywki staniemy przed zadaniem odnajdywania rannych kompanów, opatrywania ich, a nawet ewakuacji z zagrożonej strefy - na własnych plecach. Otrzymamy jednak ograniczony zapas zasobów, więc nie obejdzie się bez konieczności odpowiedniego zarządzania medykamentami.

Nie wszystkich uda się ocalić: na podstawie oceny stanu zdrowia podejmiemy decyzję, kogo uleczyć, a kogo pozostawić na śmierć. Trzeba jednak uważać, by samemu nie zginąć - twórcy wspominają o unikaniu wrogich żołnierzy, kryciu przed bombami i uciekaniu przed kulami.

symuator_medyka_polowego2
Będziemy ewakuować rannych

Do tego oprawa audiowizualna, która pozwoli graczom „doświadczyć horroru wojny na własne oczy”. Autorzy zaznaczają, że usłyszymy jęki umierających towarzyszy i ujrzymy ciężko rannych kompanów.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami