Nieoficjalnie: remaster trylogii Mass Effect ukaże się jesienią

Zamiast tradycyjnych "blockbusterów" od EA.

Odświeżona wersja trylogii Mass Effect zadebiutuje jesienią - wynika z nieoficjalnych doniesień ujawnionych przez redaktora duńskiego serwisu Gamereactor.

Dziennikarz Eirik Hyldbakk Pine przekonuje, że kolekcja remasterów pierwszych trzech części cyklu zadebiutuje w okresie, który tradycyjnie EA rezerwuje dla „blockbusterów” pokroju kolejnych odsłon Battlefield i Star Wars Battlefront. To może oznaczać, że wydawca wiąże z pakietem duże nadzieje.

Redaktor podkreśla, że „nie byłby zaskoczony”, gdyby odnowiona wersja trylogii przygód komandora Sheparda została zapowiedziana na prezentacji EA Play Live. Wydarzenie odbędzie się 19 czerwca o godzinie 1:00 w nocy.

mass_efffect_remaster
Shepard powróci?

Należy jednak pamiętać, że informacje są nieoficjalne, więc nie muszą okazać się prawdziwe. Faktem jest jednak, że to nie pierwsze doniesienia o remasterze Mass Effect - wcześniej o kolekcji wspominał Jeff Grubb z amerykańskiego VentureBeat.

Źródło: Gamereactor

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami