Call of Duty 2020 na serwerach Sony, pod nazwą The Red Door?

Niewykluczone, że trwają testy gry.

W serwisie SerialStation, który gromadzi informacje o produktach ze sklepu PS Store, pojawił się wpis o tajemniczym The Red Door. Sekretna gra jest najprawdopodobniej nowym Call of Duty.

Na związek projektu z tegoroczną odsłoną popularnego cyklu strzelanek wskazuje numer identyfikacyjny, w którym zawarto następujący ciąg znaków: „COD2020INTALPHA1”.

Ponadto gra otrzymała niedawno bardzo dużą aktualizację, o wielkości 71 GB. Dziennikarze MP1st przekonują, że dotarli do historii dokonanych w aplikacji zmian, sugerujących, że tytuł dostępny jest w bazie PS Store przynajmniej od 16 maja.

Według redakcji serwisu, ten fakt - wraz ze wspomnianym numerem identyfikacyjnym - oznacza, że The Red Door jest kryptonimem tegorocznego Call of Duty, testowanej zapewne na serwerach Sony, tym bardziej, że poprzednie części także otrzymywały nazwy robocze.

Dziennikarze portalu twierdzą też, że uzyskali dostęp do danych z zaszyfrowanych plików sekretnego projektu. Znaleziono w nich nawiązania do kampanii fabularnej oraz trybów multiplayer, Zombie i Warzone. To oczywiście nieoficjalne informacje, ale jeżeli nowa odsłona jest faktycznie testowana, niewykluczone, że wkrótce zostanie zapowiedziana.

Źródło: MP1st

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami