Polskie World War 3 zostanie ulepszone i wydane ponownie

Z pomocą firmy MY.GAMES.

Polskie studio The Farm 51 poinformowało, że z pomocą firmy MY.GAMES zamierza zrestartować dystrybucję strzelanki sieciowej World War 3 i wydać grę ponownie.

MY.GAMES wesprze zespół na polu dystrybucji, marketingu, kontaktu ze społecznością i obsługą klientów. The Farm 51 zapewnia jednak, że zachowa twórczą kontrolę nad World War 3.

„Nasza współpraca z MY.GAMES zapewnia, że możemy skupić się na globalnej dystrybucji World War 3, pozostając wiernym oryginalnej wizji i pracując jednocześnie nad gameplayem, dopracowując mechaniki i zwiększając skalę projektu” - napisał w ubiegłym miesiącu Kamil Bilczyński, współzałożyciel The Farm 51.

Na „nową premierę” twórcy zamierzają dodać kolejne mapy i wyposażenie oraz opracować nowy system poruszania się i interfejs.

ww4
WW3 szybko straciło wielu graczy, ale być może sytuacja niedługo się zmieni

Przed ponownym wydaniem World War 3, sprzedaż na Steamie zostanie na krótko zablokowana, ale nabywcy zachowają oczywiście swoje egzemplarze. Data ponownej premiery nie jest znana.

Źródło: oficjalna strona gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami