Wyciekła wczesna wersja Dead Island 2 z 2015 roku - jest gameplay

Rozgrywka z nieukończonej gry.

Wyciekła działająca wersja Dead Island 2 z 2015 roku. Internauci, którzy dotarli do produkcji, opublikowali fragmenty rozgrywki.

Tytuł we wspomnianym kształcie zawiera kilka misji głównych i pobocznych, a także czwórkę bohaterów z unikalnymi dla siebie zdolnościami i uzbrojeniem. Nie wszystko jest jednak w pełni gotowe - nie brakuje błędów i tymczasowych elementów graficznych.

Nagrania, które opublikowali internauci, prezentują między innymi walki z hordami zombie za pomocą różnorodnego arsenału. Do tego eksploracja otwartego świata, zarówno na piechotę, jak i za pomocą pojazdów.

Ujawniona wersja pochodzi z 2015 roku, a więc wówczas, gdy projektem zajmowało się studio Yager, czyli twórcy Spec Ops: The Line. Zespół jednak odsunięto od produkcji z powodu różnic kreatywnych między deweloperem i wydawcą.

W marcu 2016 roku produkcję przekazano brytyjskiemu Sumo Digital, aczkolwiek obecnie nad powstającą grą czuwa Dambuster - autorzy Homefront: The Revolution. Za pierwszą część odpowiadał polski Techland.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami