Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 - nabywcy konsoli otrzymają nie tylko grę, ale i pierwszy dodatek

Wynika z opisu produktu.

Dzisiaj do sprzedaży trafił Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077, a do każdej konsoli dołączony zostanie kod na cyfrowy egzemplarz gry. Okazuje się jednak, że nabywcy otrzymają także pierwszy dodatek do tytułu.

Informacja pojawiła się w opisie urządzenia na karcie katalogowej w amerykańskim sklepie Walmart. Brakuje jednak szczegółów - wiadomo tyko, że właściciele sprzętu otrzymają tajemnicze rozszerzenie po premierze.

CD Projekt nie ukrywa, że rozbuduje Cyberpunk 2077 o dodatkowe treści. Kilka tygodni temu prezes firmy - Adam Kiciński - przyznał, że w planach jest „nie mniej DLC, niż miał Wiedźmin 3”. Nie sprecyzował jednak, czy chodzi o mniejsze pakiety, czy rozszerzenia pokroju Krwi i wina.

Nowa gra warszawskiej spółki zadebiutuje 17 września na PC, PS4 i Xbox One. Natomiast w tym miesiącu - 25 czerwca - odbędzie się wydarzenie Night City Wire, podczas którego twórcy zaprezentują nowe materiały z produkcji.

cyber_dlc
Skorzystamy z pojazdów

Źródło: IGN

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami