Nie brakuje fałszywych doniesień - twórcy The Last of Us 2 o spoilerach z wycieku

"Nie chcemy niczego korygować".

Niedawno w internecie pojawiły się materiały, ujawniające kluczowe detale o fabule The Last of Us 2. Twórcy nie obawiają się, że popsują graczom zabawę, ponieważ część rozpowszechnianych informacji nie jest prawdziwa.

- Nie brakuje fałszywych doniesień. Nie chcemy niczego komentować i korygować, bo wdawalibyśmy się w spoilery. Mówiąc, że czegoś nie ma, potwierdzamy jednocześnie coś, co jest w grze obecne - wyjaśnia reżyser projektu, Neil Druckmann, w wywiadzie dla Eurogamera.

Zobacz: "The Last of Us 2 nie jest grą, która zapewni komfortową zabawę" - wywiad z Naughty Dog

Deweloper podkreślił, że Naughty Dog na przykładzie Ellie chciało przedstawić wyzwania i trudności, z którymi zmaga się dziewczyna w wieku 19 lat. Zaznaczył, że „szkoda”, jeżeli komuś nie podoba się sposób opowiadania fabuły i poruszane przez autorów wątki.

tlou2_skradanie
Nie zabraknie skradania

- Dla nas najważniejsza jest historia. To swego rodzaju ironia i nieco smutne, że najgłośniej krzyczą teraz osoby, które najbardziej zyskają na takiej opowieści. Mam jednak nadzieję, że wystarczająco dużo przyciągnie ich do gry, która normalizuje po prostu rzeczy, które są normalne. To część naszego społeczeństwa, a także część budowania interesującej, wielowymiarowej postaci - tłumaczy Druckmann.

Reżyser zaznaczył też, że spoilery nie ujawniły całej fabuły. Wciąż gracze nie znają drugiej części opowieści i „po prostu nie mają jeszcze o wszystkim wiedzy”. The Last of Us 2 zadebiutuje 19 czerwca, tylko na PS4.

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (13)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami