Bloodborne na PC - kolejne poszlaki

Ulepszona wersja trafi też na PS5?

Bloodborne na PC miało zostać zapowiedziane na prezentacji Sony, którą pierwotnie zaplanowano na 4 czerwca - poinformowała streamerka Sloth Mom na Twitterze, powołując się na zaufane źródła.

„Potwierdziłam to u źródła, któremu można w pełni zaufać. Mam też dużo wiary w studio odpowiedzialne za ten port. Nie będziecie rozczarowani. To naprawdę się dzieje” - czytamy w jednym z tweetów.

Sloth Mom twierdzi również, że ulepszona graficznie wersja gry trafiłaby też na PS5. Ponadto, dziennikarz Game Informera - Imran Khan - zaznaczył, że nie chce podawać konkretów, ale „fani From Software będą mieć sporo powodów do radości” w ciągu najbliższych dwóch lat.

Także inny twitterowy influencer, Wario64, zasugerował dosyć wyraźnie, że Bloodborne zmierza na PC - pisząc, że możemy zagrać w ten tytuł poprzez PlayStation Now „albo trochę poczekać”.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Sony zorganizuje event z pokazem i zapowiedziami nowych gier. Najprawdopodobniej możemy liczyć na - najwcześniej - przyszły weekend.

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami