PES 2020 - zadebiutował darmowy dodatek z Euro 2020

Mistrzostwa Europy w wersji cyfrowej.

Euro 2020 przełożono na przyszły rok, ale PES 2020 otrzymało darmowe rozszerzenie, które wprowadza do gry tryb oparty na opóźnionych Mistrzostwach Europy. DLC dostępne jest na PC, PS4 i Xbox One.

Dodatek zaimplementował wszystkie 55 reprezentacje narodowe, zakwalifikowane do prawdziwych rozgrywek. Każda jest licencjonowana, więc pojawiły się autentyczne składy z rzeczywistymi zawodnikami i strojami, co oznacza, że można zagrać Polską.

pes_2020_euro_dodatek
Pojawiły się stadiony, na których zamierzano rozegrać Euro 2020

Nowy tryb umożliwia rozegranie meczy grupowych według oficjalnego losowania UEFA. Deweloperzy z Konami wdrożyli również szczegółowo odwzorowane stadiony na Wembley oraz w Petersburgu, gdzie miały toczyć się spotkania w ramach Euro 2020.

Nie zabrakło też modelu piłki, który będzie używany na prawdziwym turnieju. To nie wszystko, ponieważ w późniejszym terminie twórcy zorganizują wydarzenia inspirowane Mistrzostwami Europy - gracze rozegrają na przykład specjalne mecze dnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami