Call of Duty Cold War - wyciekł pierwszy materiał z wersji pre-alpha?

Testy podstawowych mechanik.

W internecie pojawiają się materiały z wczesnej wersji Call of Duty 2020 (Black Ops: Cold War), ale zostają szybko usuwane - informuje serwis Charlie Intel, publikując jeden z umieszczonych na Twitterze filmików.

Materiał może zostać niedługo skasowany. Przedstawia postać biegającą po pustej mapie, a gameplay nagrano w słabej jakości. Mimo to, widać, że nie jest to fragment jakiegokolwiek istniejącego już Call of Duty.

Autor filmu to początkujący zawodowy gracz. Zaznacza, że materiał pochodzi z wersji pre-alpha, dlatego też na mapie widać obiekty, które teoretycznie mogą nie pasować do okresu Zimnej Wojny - choćby nowocześnie wyglądające vany.

Warto dodać, że - jak podaje Charlie Intel - to firma Activision odpowiada za usuwanie podobnych materiałów. To sugeruje, że naprawdę pochodzą one z testów.

cocococ
W kampanii powrócą ponoć Mason i Woods

Plotki dotyczące tegorocznej odsłony Call of Duty wielokrotnie wskazywały już, że otrzymamy nową część Black Ops, a wydarzenia obejmą między innymi wojnę w Wietnamie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy strzelanka zostanie zapowiedziana.

Źródło: Charlie Intel

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami