Battlefield 5 otrzymało ostatnią dużą aktualizacje - nowe mapy, bronie i inne

Koniec rozwoju gry.

Dzisiaj ukazała się ostatnia duża aktualizacja Battlefield 5. Do gry trafiły między innymi nowe mapy i bronie - dostępne za darmo.

Produkcja otrzymała dwie lokacje przeznaczone do trybów Podbój, Przełamanie, zespołowy deathmatch i Podbój Drużynowy. Pierwsza to Al Marj Encampment, która osadzona jest na terenie Libii i skupia się na walkach piechoty. Druga jest odświeżoną wersją planszy Provence, rozbudowaną o możliwość zabawy 64 graczy i korzystania z czołgów.

battlefield_5_mapa_nowa
Libijska mapa Al Marj Encampment

Aktualizacja zaimplementowała także dziewięć nowych broni - po jednej dla medyka (Welgun) i szturmowca (M1941 Johnson), po dwie dla żołnierza wsparcia (Sjögren Shotgun, Chauchat) i zwiadowcy (M3 Infrared, K31/43) oraz trzy dla wszystkich klas (PPK/PPK Suppressed, M1911 Suppressed, Welrod).

Do tego 5 gadżetów (w tym pistoletowy miotacz ognia dla szturmowca), 3 granaty i 6 pojazdów (5 dla frakcji amerykańskiej). Usunięto też szereg błędów - wyeliminowano na przykład usterkę, przez którą postać gracza mogła utknąć w stanie wykrwawiania się.

battlefield_5_mapa_nowa2
Odświeżona mapa Provence

Letnia aktualizacja Battlefield 5 jest ostatnią dużą, którą przygotowano z myślą o grze. To oznacza, że produkcja nie będzie już rozwijana o dodatkowe treści.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami