Total War Saga: Troy - premiera 13 sierpnia, gra będzie darmowa przez pierwszą dobę

Jest też nowy zwiastun.

Sega i studio Creative Assembly poinformowały, że Total War Saga: Troy zadebiutuje 13 sierpnia w Epic Games Store. Ponadto przez pierwszą dobę od premiery grę będzie można zdobyć za darmo - na stałe.

To jednak nie wszystko: powstająca strategia jest tytułem na czasową wyłączność cyfrowego sklepu twórców Fortnite, co oznacza, że na Steamie pojawi się dopiero 13 sierpnia 2021 roku.

Gra inspirowana jest między innymi „Iliadą” Homera i - zgodnie z podtytułem - skupi się na wojnie trojańskiej. Weźmiemy udział w słynnym konflikcie zarówno po stronie Trojan, jak i Greków. Powrócą zarządzanie imperium w turach i bitwy w czasie rzeczywistym.

total_war_saga_troy_debiut
Weźmiemy udział w bitwach

Gracze pokierują jednym z ośmiu słynnych bohaterów, których historię poznają w trakcie rozgrywki. Wśród postaci znajdą się między innymi Achilles, Hektor, książę Parys oraz król Menelaos. Do tego opcja wezwania na pole walki mitycznych stworzeń: Minotaura, Cyklopa, olbrzymów i centaurów.

Źródło: Total War

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami