Cyberpunk 2077 - prezentacja Night City Wire przesunięta na 25 czerwca

Ze względu na sytuację w Stanach Zjednoczonych.

Twórcy Cyberpunk 2077 poinformowali, że wydarzenie Night City Wire, podczas którego najpewniej zaprezentują nowe materiały z gry, odbędzie później niż planowano - 25 czerwca.

Pierwotnie pokaz zamierzano przeprowadzić w przyszłym tygodniu - 11 czerwca. We wpisie w mediach społecznościowych zasugerowano, że przyczyną podjętej decyzji jest napięta sytuacja w Stanach Zjednoczonych.

„Mamy Wam dużo do powiedzenia o Cyberpunku 2077, ale teraz chcemy dać wybrzmieć innym, znacznie ważniejszym wydarzeniom, które rozgrywają się po drugiej stronie świata. Stoimy murem przeciwko rasizmowi, nietolerancji i przemocy” - napisało CD Projekt Red na polskim Facebooku tytułu. Podobny komunikat pojawił się na anglojęzycznym Twitterze.

To nie pierwsze wydarzenie przesunięte z powodu zamieszek w USA. Sony odwołało prezentację gier na PS5, a Activision opóźniło start kolejnych sezonów w Call of Duty Warzone i Modern Warfare.

Cyberpunk ukaże się 17 września na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami