CoD Warzone - gracze ślizgają się jak węże z powodu glitcha

Snake mode.

Społeczność Call of Duty Warzone raportuje o nowym rodzaju błędu. Glitch powoduje, że gracz wygląda, jakby się czołgał, choć w rzeczywistości porusza się w standardowy sposób. Pozwala to unikać postrzału, a przy okazji wygląda bardzo nietypowo.

Fani ochrzcili zjawisko mianem „snake glitcha”, czyli „wężowego glitcha”. Nagrania z czołgającymi się w ekspresowym tempie graczami pojawiają się na YouTube i forum Reddit.

Is this guy a snake??? from r/CODWarzone

Z relacji graczy wynika, że jeśli „wąż” znajduje się za osłoną, jest niemożliwy do wyeliminowania - ponieważ na swoim ekranie stoi wyprostowany, strzelając do przeciwników, samemu będąc całkowicie bezpiecznym.

Wow! Who knew you could swim in Warzone? from r/CODWarzone
Thats a peculiar prone technique from r/modernwarfare

Nie odkryto jeszcze, co wywołuje aktywację błędu. Nie wiadomo też, jak zareaguje Infinity Ward, ale w przeszłości studio było w stanie nawet tymczasowo zmodyfikować zasady gry, by zapobiec oszustwom spowodowanym błędami.

Tak stało się, gdy gracze odkryli, że helikoptery mogą pojawić się pod mapą i ostrzeliwać przeciwników spod ziemi - twórcy tymczasowo usunęli wtedy pojazdy z Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami