Sony wyłączyło serwery Killzone: Najemnik - z niewyjaśnionych powodów

AKTUALIZACJA: Serwery wróciły.

Aktualizacja: Jak zauważyli użytkownicy Reddita, serwery mobilnego Killzone'a są ponownie dostępne. Okazuje się więc, że twórcy zorganizowali tylko bez uprzedzenia graczy techniczną przerwę konserwacyjną.

Oryginalna wiadomość: Bez wcześniejszej zapowiedzi, Sony zamknęło serwery strzelanki Killzone: Najemnik. To jedna z najpopularniejszych gier na PlayStation Vita - w trybie wieloosobowym do tej pory bawiło się grono fanów.

Nie wiadomo, jakie są powody decyzji i czy oznacza ona całkowite zaprzestanie wsparcia multiplayera - tym bardziej że na oficjalnej stronie Sony brak informacji o zawieszeniu serwerów.

Gracze skontaktowali się już z działem obsługi klienta Sony. Przedstawiciele firmy potwierdzają, że produkcja przeszła w tryb offline, nie tłumacząc jednak, dlaczego.

W wątku na forum Reddit społeczność wyraża niezadowolenie z decyzji wydawcy. Niektórzy twierdzą, że wyłączenie serwerów bez wcześniejszej informacji jest naruszeniem warunków świadczenia usług.

mer
Zainteresowanie na Reddicie potwierdza, jak solidną rzeszę fanów ma gra

Część graczy twierdzi, że niedawno zakupili Killzone: Najemnik. Inni nie zdążyli zebrać wszystkich trofeów przed zamknięciem trybu wieloosobowego.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami