Nowy teaser Baldur's Gate 3. Więcej informacji o grze 6 czerwca

Deweloperzy przygotowują kolejne prezentacje.

W czerwcu twórcy Baldur's Gate 3 ujawnią więcej informacji na temat gry - zaczynając od prezentacji zaplanowanej na 6 czerwca w ramach cyfrowej serii eventów Guerrilla Collective.

Możemy spodziewać się nowych materiałów wideo, a zapewne także daty premiery we Wczesnym Dostępie na Steamie. Podobnie jak Divinity Original Sin 2, nowa produkcja studia Larian zostanie dopracowana z udziałem społeczności.

Akcja Baldur's Gate 3 rozgrywa się około sto lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Niewykluczone, że zobaczymy niektórych bohaterów z kultowych gier. Dużo czasu spędzimy też w tytułowych Wrotach Baldura.

Zobacz: Baldur's Gate 3 - Poradnik, Solucja

Wersja Early Access zaoferuje sześć klas: to czarodziej, kleryk, wojownik, łotrzyk, łowca oraz czarnoksiężnik. Dostępne rasy to człowiek, krasnolud, tiefling, drow, pół-drow, elf, pół-elf, githyianki i niziołek. Kolejne będą dodane po premierze.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami