[PLOTKA] Resident Evil 8 zostanie zapowiedziany 10 czerwca, premiera najpˇźniej w marcu

Prezentacja nowej części coraz bliżej?

Resident Evil 8 może zostać zapowiedziany w przyszłym miesiącu, zaś sama gra ukaże się najpóźniej w marcu 2021 roku - wynika z nieoficjalnych informacji.

Uczestnicy Biohazard Ambassador - dedykowanego serii horrorów od Capcomu programu, w ramach którego fani zapraszani są do testowania powstających części - otrzymali zaproszenie na wydarzenie zaplanowane na 10 czerwca. Nie wiadomo, czego dotyczy, ale spekuluje się, że będzie związane z prezentacją kolejnej odsłony cyklu.

W międzyczasie Aesthetic Gamer - internauta, który wcześniej publikował informacje o grach japońskiego wydawcy - ujawnił, że Resident Evil 8 miało początkowo ukazać się w styczniu 2021 roku. Ze względu na pandemię koronawirusa, prace nad projektem opóźniły się i użytkownik przekonuje, że produkcja zadebiutuje najpóźniej do marca 2021 roku.

Niepotwierdzone doniesienia o ósmej części serii pojawiają się co jakiś czas. Produkcja otrzyma podobno podtytuł Village, a w trakcie rozgrywki spotkamy wiedźmę - zachowująca się niczym Mr. X i Nemesis - oraz wilkołaki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: sierpień 2020 - pełna oferta

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered i nie tylko.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami