Pierwsza gra twórców Dishonored dostępna za darmo

Arx Fatalis bezpłatnie z okazji 20-lecia studia Arkane.

W związku z obchodami 20. urodzin Arkane Studios - twórców między innymi serii Dishonored - zespół udostępnił za darmo swoją pierwszą grę: Arx Fatalis.

Aby zdobyć bezpłatny egzemplarz produkcji, należy zarejestrować się na nowej witrynie Arkane Outsiders, logując się kontem z platformy Bethesda.net, a następnie wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail. Oferta zakończy się w niedzielę, 31 maja, o godzinie 16:00.

To jednak nie wszystko, ponieważ każdy użytkownik otrzyma również za darmo The Art of Arkane - cyfrowy album z grafikami pochodzącymi z dotychczasowych produkcji studia.

arx_fatalis_free
Akcję przedstawiono z perspektywy pierwszej osoby

Arx Fatalis to wydana w 2002 roku gra RPG. Akcję osadzono na tytułowej planecie Arx, która z powodu braku słońca spowita jest w wiecznych ciemnościach. Gracze wcielają się w cierpiącego na amnezję więźnia, przetrzymywanego w jednym z podziemnych miast, do których przenieśli się mieszkańcy świata.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami