PS Plus: czerwiec 2020 - pełna oferta

Call of Duty: WW2 i Star Wars Battlefront 2.

Firma Sony ujawniła listę gier, które w czerwcu bez dodatkowych opłat będą mogli pobrać wszyscy abonenci usługi PS Plus.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, od 26 maja na PS4 można ściągać Call of Duty: WW2. To strzelanka osadzona - zgodnie z tytułem - w czasach II wojny światowej. W kampanii fabularnej gracze kierują członkiem oddziału z amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty.

star_wars_battlefront_2_ps_plus
Za Star Wars Battlefront 2 odpowiada studio DICE

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymają także Star Wars Battlefront 2 - FPS w uniwersum „Gwiezdnych wojen”. Gra oferuje rozbudowany multiplayer i tryb dla pojedynczego gracza. W tym ostatnim wcielamy się w Iden Versio, członkinię oddziału specjalnego Imperium.

W czerwcu do PS Plus trafią:

  • Call of Duty: WW2 (PS4) - już dostępne
  • Star Wars Battlefront 2 (PS4) - od 2 czerwca

Natomiast 2 czerwca znikną:

  • Cities: Skylines (PS4)
  • Farming Simulator 19 (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami