Minecraft Dungeons - maksymalny, najwyższy poziom postaci

Jaki jest level cap w grze.

Jednym z podstawowych elementów Minecraft Dungeons jest zdobywanie kolejnych poziomów i coraz lepszego wyposażenia, ale nie da się tego robić w nieskończoność. Twórcy ustalili bowiem maksymalny poziom postaci.

Najwyższym możliwym do osiągnięcia poziomem jest 55. Aby móc się nim poszczycić, będziesz jednak musiał kilkukrotnie ukończyć grę. Najpierw na poziomie Normalnym, potem Przygody, a na końcu Apokalipsy.

poz4

Z maksymalnym poziomem postaci wiąże się też liczba możliwych do zdobycia punktów zaklęć, których używamy do ulepszania przedmiotów. Jako że swój pierwszy punkt zdobywasz z drugim poziomem, a każdy gwarantuje zdobycie jednej sztuki, w Minecraft Dungeons możesz otrzymać maksymalnie 54 punkty zaklęć.

Pamiętaj, że wraz ze wzrostem poziomu postaci zwiększa się też moc przeciwników - ale przy okazji również skuteczność znajdowanego wyposażenia.

Następnie: Minecraft Dungeons - Przywoływacz: jak wygrać walkę

Spis treści: Minecraft Dungeons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Minecraft Dungeons - jak szybko zdobywać poziom, levelować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami