Minecraft Dungeons - jak szybko zdobywać poziom, levelować

Szybkie zdobywanie doświadczenia.

Zdobywanie poziomów w Minecraft Dungeons pozwala ci znajdować potężniejsze wyposażenie, a przede wszystkim gwarantuje uzyskanie jednego punktu zaklęć, który możesz przeznaczyć na ulepszenie przedmiotu. Na tej stronie dowiesz się, jak levelować szybko.

Najlepszym sposobem na szybki poziom w Minecraft Dungeons jest powtarzanie walk z bossami, czyli trudnymi przeciwnikami na końcu poziomów. Nie ma oczywiście sposobu, by od razu do nich przejść, trzeba ukończyć całą lokację. Po drodze pokonasz jednak mnóstwo innych przeciwników, za których również otrzymasz punkty doświadczenia.

poz1

Ważne jest, aby eliminować wszystkich przeciwników na mapie, a także odwiedzać wszystkie lochy. Gwarantuje to maksymalizację szybkości zdobywania XP.

Kolejna wskazówka to zwiększenie poziomu trudności, który wybieramy przed rozpoczęciem poziomu. Rozgrywka będzie trudniejsza, ale bardziej opłacalna, szczególnie po walkach z bossami.

Pamiętaj jednak, że jeśli ustawisz poziom powyżej znacznika mocy postaci (1), lokacja będzie najprawdopodobniej tak wymagająca, że nie uda ci się jej ukończyć. Kluczem jest więc wybieranie najniższego poziomu za znacznikiem mocy postaci (2). Na poniższym obrazku będzie to więc IV, a nie III czy V.

poz2

Jeśli masz trudności z grą lub nie chcesz powtarzać poziomów samemu, namów znajomych do rozgrywki. Granie w grupie nie zwiększa zdobywanego doświadczenia, ale niweluje nudę i sprawia, że zabawa jest ciekawsza, a kolejne minuty mijają szybciej.

Następnie: Minecraft Dungeons - Przywoływacz: jak wygrać walkę

Spis treści: Minecraft Dungeons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Minecraft Dungeons - sekretny poziom z krowami, ukryta lokacja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami