Silent Hill powraca - w sieciowej grze Dead by Daylight

Zagramy jako Pyramid Head.

Dead by Daylight otrzyma w czerwcu nową zawartość z serii Silent Hill. To ponura szkoła, bohaterka Cheryl Mason oraz niebezpieczny zabójca wzorowany na kultowej postaci Piramidogłowego z Silent Hill 2.

Produkcja studia Behaviour Interactive to sieciowy, asymetryczny horror. Czwórka graczy steruje ludźmi, którzy starają się uciec z niebezpiecznej lokacji. Jeden użytkownik steruje strasznym mordercą.

Serwis IGN opublikował materiał wideo, w którym zaprezentowano 10 minut rozgrywki z nową zawartością Dead by Daylight. Wideo skupia się głównie na perspektywie potencjalnej ofiary, ale można też parę razy przyjrzeć się nowemu morderecy.

Wprowadzenie postaci z innych dzieł fikcji to dla twórców nic nowego. W grze występuje między innymi Demogorgon ze Stranger Things, Freddy Kruger z Koszmaru z Ulicy Wiązów czy Michael Myers z Halloween.

Seria Silent Hill nie jest obecnie „aktywna”. Ostatnia odsłona serii ukazała się w 2012 roku, a ostatnia wyprodukowana przez właścicieli marki - Konami - to Silent Hill 4 z 2004 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

PS Plus: lipiec 2020 - pełna oferta

Aż trzy gry na 10-lecie usługi.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami