Fast & Furious Crossroads - pierwszy gameplay z gry o "Szybkich i wściekłych"

Premiera w sierpniu.

Bandai Namco poinformowało, że Fast & Furious Crossroads - produkcja na podstawie popularnej serii filmów „Szybcy i wściekli” - ukaże się 7 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One. Opublikowano też materiał prezentujący pierwsze fragmenty rozgrywki z projektu.

Nagranie składa się ze scen pochodzących z różnych etapów zabawy. W tytule pokierujemy samochodami, ale nie jest to tradycyjna gra wyścigowa: w filmie przedstawiono między innymi misje, których celem jest zniszczenie osłon opancerzonego wozu i walka z czołgiem.

Inne zadanie, którego fragment ujawniono w gameplayu, polega zaś na transporcie przyczepionego do wozu urządzenia. Same auta uzbrojone są między innymi w wyrzutnie rakiet, co przyda się w starciach z przeciwnikami.

fast_furious_gameplay
Pojawią się misje transportowe

Nad Fast & Furious Crossroads pracuje studio Slightly Mad, czyli twórcy nastawionej na symulację serii Project C.A.R.S. Niedawno zespół przejęła firma Codemasters, która specjalizuje się w produkcji i wydawaniu gier wyścigowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami