Mafia 2 - Rozdział 10: Obsługa hotelowa

Akcja w wieżowcu, pijany Joe.

Po akcji w rzeźni w grze Mafia 2 minie trochę czasu. W scenkach zobaczysz jak bohaterowie korzystają z owoców sukcesu i awansu w strukturach mafijnych. Nowy rozdział rozpoczyna się już w nowym domu Vito. Obudzi cię telefon. Odbierz go, potem ubierz garnitur i jedź do mieszkania Joe. Jak zawsze, radzimy jechać ostrożnie. Po co płacić mandaty.

W mieszkaniu Joe zacznie się scenka, po której musisz wyjść z kamienicy. Idź po samochód - ale nie swój. Do hotelu musicie zabrać się autem Joego (1).

r101

Jedź powoli do celu. Zaparkujesz w parkingu podziemnym. Tak obejrzyj scenkę, a potem podejdź za Joe do bramy do zaplecza. Nie otworzy się. Musisz sam przejść do drugiego wejścia (2). W środku przejdź przez pomieszczenia, nie zwracając uwagi na pytania personelu. Dotrzesz do wind (3).

r102

Poczekaj trochę przy srebrnej bramie. Zaraz ktoś ją otworzy. Potem przejdź za Joe do pomieszczenia obok i przebierz się za sprzątacza. Podejdź do wind i zacznij sprzątać, gdy otrzymasz takie polecenie. Później wejdź do windy. Gdy wjedziecie na górę, mężczyzna zaprowadzi was do pokoju konferencyjnego, gdzie macie posprzątać ślady krwi.

Kiedy wejdziesz do tego pokoju, podejdź do Joe i pomóc mu wyciąć otwór w szybie (4).

r103

Potem podejdź do plamy krwi i spróbuj ją zmyć. Następnie idź za Joe. Dotrzecie na schody, gdzie następnie musicie wejść na sam dach. Tam już spotkasz wrogów, których musisz pokonać, by dotrzeć do windy do mycia okien (5).

Przebij się przez przeciwników, dostań się do podnośnika, wejdź na niego i chwyć za szczotkę, gdy Joe cię o to poprosi. Myj okno aż do skutku. Potem platforma się podniesie, nastąpi wybuch, a wy wrócicie niżej, by wejść do środka i dobić pozostałych przeciwników. Gdy wyjdziesz z płonącego pokoju, uważaj, bo wrogowie będą do ciebie strzelać przez szklaną ścianę (6).

r104

Teraz cały czas będziecie atakowani, więc bądź czujny i chowaj się, gdy zobaczysz wrogów na radarze. Dotrzecie do wind i zjedziecie do piwnicy, gdzie musicie przebić się przez parę pomieszczeń, aż dotrzecie do garażu. Po scence wsiadaj do auta i ruszaj w pościg. Musisz przede wszystkim pamiętać, by nie zgubić czarnego wozu. Staraj się trzymać blisko niego, by Joe mógł ostrzelać cel.

Kiedy dokończycie robotę, wrócisz do mieszkania Joe.

Problemy Joe, zwłoki

Joe będzie załamany śmiercią młodego. Każe ci wyjść z mieszkania - wyjdź więc i wracaj do siebie. Nadal możesz brać swoje auta z garażu przy kamienicy Joe, więc skorzystaj.

Kiedy wrócisz do domu, pójdź spać. Po chwili obudzi cię telefon - musisz pojechać do pewnego baru, gdzie Joe robi kłopoty obsłudze. Po prostu pojedź na miejsce i wejdź do środka, a zacznie się scenka. Po niej musisz przenieść zwłoki (7) do wyjścia na zapleczu i do bagażnika wozu Joe.

r105

Teraz pozostaje samo jeżdżenie. Najpierw jedź pod dom Joe, a później we wskazane miejsce, by na złomowisku użyć prasy i zmiażdżyć auto ze zwłokami. Potem pozostanie ci tylko wrócić do własnego domu. Proponujemy ukraść dowolne auto ze złomowiska. Rozdział zakończy się później, gdy znów położysz się spać.

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 9: Twardziel i liczykrupa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami