GROM w CoD Warzone? Petycja polskich fanów dotarła do Infinity Ward

Zapewnia przedstawiciel studia.

Niedawno polscy fani Call of Duty Modern Warfare i Warzone uruchomili petycję, w której domagają się od twórców dodania do gier operatora z Jednostki Wojskowej GROM. Okazuje się, że akcją zainteresowali się deweloperzy z Infinity Ward.

- Wprawdzie nasze krakowskie studio nie zajmuje się PR-em i nie mogę udzielić żadnej oficjalnej informacji, ale zaręczam, że petycja jest już znana szefowi studia i postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy - ujawnił Daniel Duplaga z polskiego oddziału zespołu w rozmowie z serwisem CODNews.pl.

cod_warzone_petycja
Pod petycją z prośbą o dodanie operatora GROM-u podpisało się ponad 10 tysięcy osób

Nie jest oczywiście jasne, czy Infinity Ward faktycznie usłucha próśb fanów z Polski i zdecyduje się wprowadzić do gier Call of Duty Modern Warfare i Warzone przedstawiciela jednostki GROM. Nie można jednak tego wykluczyć.

W ramach utworzonej 3 maja petycji graczom udało się dotychczas zebrać ponad 10,7 tysięcy cyfrowych podpisów. Kolejnym progiem, który chcą osiągnąć, to 20 tysięcy zgromadzonych sygnatur.

Źródło: CODNews.pl

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami