Games with Gold: czerwiec 2020 - pełna oferta

Shantae and the Pirate' s Curse, Destroy All Humans i inne.

Microsoft przedstawił pełną ofertę Games with Gold na czerwiec 2020. Wśród gier, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Shantae and the Pirate's Curse i Destroy All Humans.

Pierwszą z wymienionych pozycji posiadacze Xbox One ściągną przez cały następny miesiąc. Produkcja jest wydaną w 2014 roku na 3DS i Wii U, a później przeniesioną na inne urządzenia platformówką, w której gracze kierują tytułową bohaterka - kobietą-dżinem.

shantae_gold
Shantae and the Pirate's Curse zdobi kolorowa grafika

Natomiast Destroy All Humans otrzymają właściciele X360 w dniach 1-15 czerwca. To okraszona humorem zręcznościówka - użytkownicy wcielają się w kosmitę, który przybywa na Ziemię z zamiarem zaatakowania ludzkości.

Games with Gold - pełna oferta na czerwiec 2020:

  • Shantae and the Pirate's Curse (Xbox One) - 1-30 czerwca
  • Coffe Talk (Xbox One) - 16 czerwca-15 lipca
  • Destroy All Humans (Xbox 360 i Xbox One) - 1-15 czerwca
  • Sine Mora (Xbox 360 i Xbox One (16-30 czerwca)

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane tytuły z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć produkcję.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami