Captain Tsubasa - premiera w sierpniu, jest nowy zwiastun

Rise of New Champions zadebiutuje na PC, PS4 i Switch.

Bandai Namco ujawniło datę premiery Captain Tsubasa: Rise of New Champions - gry opartej na popularnym w Polsce serialu anime „Kapitan Jastrząb”. Produkcja ukaże się 28 sierpnia na PC, PS4 i Switch.

Osoby, które zdecydują się kupić tytuł w przedsprzedaży, otrzymają bonusy w formie przedmiotów do wykorzystania w trakcie rozgrywki - zestawy strojów dla różnych drużyn, wyzwanie do wykonania podczas zabawy i dwie animacje strzałów.

Jednocześnie opublikowano trailer, który prezentuje najważniejsze elementy powstającej produkcji. Nie zabraknie efektownych sztuczek oraz uderzeń, które były charakterystyczną cechą oryginalnego serialu anime - pojawią się kopnięcia „przeczące prawom grawitacji”.

tsubasa_premiera
Całość okrasi grafika w stylu anime

Captain Tsubasa: Rise of New Champions pozwoli wziąć udział w wydarzeniach znanych z pierwowzoru. W planach jest jednak także tryb umożliwiający wykreowanie własnego zawodnika. Gra jednak nie ma wiele wspólnego z realistyczną piłką nożną - liczy się drybling, specjalne podania czy popisowe strzały, przypisane do konkretnych graczy.

Źródło: Bandai Namco

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami