Mafia 2 - Rozdział 9: Twardziel i liczykrupa

Zakładnicy w rzeźni, skradanie.

Po rozwiązaniu problemu z Żelami w Mafii 2 wrócisz do mieszkania. Obudzi cię telefon. Odbierz go, a dowiesz się, że masz pojawić się w Sokole Maltańskim. Ubierz się, weź dobre auto z garażu i jedź na miejsce.

Otrzymasz zlecenie śledzenia Luci. Wyjdź więc z restauracji, wsiadaj do auta i jedź w wyznaczone miejsce, gdzie - przed barem Frank's - zobaczysz cel. Wsiądzie do własnego auta, musisz jechać za nim, ale zachowując odpowiednią odległość. Przyglądaj się czerwonej ikonie (1), by czuwać, gdzie Luca skręca.

r91

Dotrzesz za Lucą pod rzeźnię. Nie możesz jednak wejść za nim głównym wejściem. Zamiast tego, pójdziesz przez płot (2), gdzie na dole znajdziesz wejście do kanałów. Wejdź tam i przejdź nimi do końca, gdzie wreszcie trafisz na drabinę. Wejdź po niej na górę i schowaj się za śmietnikiem, by pies zacznie szczekać.

r92

Poczekaj aż ludzie za płotem wejdą do budynku i przejdź na drugą stronę wąskiego obszaru. Wejdź na murek, a potem przejdź na rury (3). Po nich wejdziesz do budynku.

r93

W rzeźni

W środku zignoruj śpiącego człowieka i idź dalej. Na głównym korytarzu kamera naprowadzi cie na ostatnie pomieszczenie, gdzie masz dotrzeć. Skradaj się i czekaj za rogiem, aż z pierwszych drzwi po prawej wyjdzie rzeźnik - poczekaj chwilę i wejdź tam. To chłodnia.

Poczekaj, aż drugi rzeźnik otworzy drugie drzwi i wyjdź nimi. Kieruj się w prawo. W kolejnym pomieszczeniu kucając idź prosto (4), trzymaj się lady i przejdź dookoła pomieszczenia.

r94

Poczekaj, gdy pojawi się gangster z bronią i wyjdź drugim przejściem. Potem tylko kieruj się do głównego celu, a zacznie się scenka. Po niej musisz walczyć na pięści - to standardowa walka. Radzimy po prostu trzymać blok i kontrować. Zacznie się kolejna scenka, po której będziesz musiał zastrzelić dwóch wrogów.

Następnie przez drzwi wejściowe zaczną nadchodzić kolejni wrogowie - wyposaż lepszą broń. Potem idź za jednym z ocalonych mafiozów, aż dotrzecie do zamkniętych drzwi. Czekaj tutaj i ostrzelaj nadjeżdżające posiłki (5).

r955

Po chwili walki zacznie się scenka, po której masz wrócić do Sokoła. Radzimy wrócić tam autem Luci, jest naprawdę dobre. W restauracji zacznie się scenka, po której musisz pojechać się przebrać - do sklepu najbliżej. Potem wracaj do restauracji, by zakończyć rozdział.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 10: Obsługa hotelowa

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 8: Dzikusy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami