Call of Duty: WW2 już dostępne w PS Plus na PS4

Można pobierać.

Aktualizacja: subskrybenci PS Plus mogą już w ramach usługi pobrać Call of Duty: WW2 bez dodatkowych opłat.

Oryginalna wiadomość: Firma Sony ujawniła pierwszą grę, która wejdzie w skład oferty PS Plus na czerwiec - strzelankę Call of Duty: WW2.

Abonenci będą mogli pobrać produkcję już od jutra, 26 maja. To tydzień wcześniej niż pierwotnie planowano udostępnić gry na przyszły miesiąc. Na razie nie wiadomo, jaki jeszcze tytuł otrzymają subskrybenci - drugą pozycję koncern powinien przedstawić w najbliższą środę.

Call of Duty: WW2 z 2017 roku osadzone jest - zgodnie z nazwą - w czasach II wojny światowej. W kampanii fabularnej gracze kierują członkiem oddziału z amerykańskiej 1. Dywizji Piechoty. Użytkownicy uczestniczą między innymi w lądowaniu w Normandii i bitwie o Paryż. Do tego rozbudowany multiplayer.

Nadmienić należy, że na zdobycie produkcji z majowej oferty - Cities: Skylines i Farming Simulator 19 - abonenci PS Plus mają czas do 1 czerwca włącznie. Natomiast cena subskrypcji wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami