Bomba atomowa uderzy w mapę CoD Warzone?

Plus: odkryto kolejne nawiązanie do Black Ops: Cold War.

Serwis Video Games Chronicle twierdzi, że odkryta niedawno w bunkrze 11 broń jądrowa może uderzyć w mapę Call of Duty Warzone i wprowadzić zmiany w lokacjach. Gracze odkryli również kolejne nawiązanie do CoD Black Ops: Cold War - zdalnie sterowany samochód.

Dziennikarze VGC nie podają źródła informacji, twierdząc jedynie, że zrzut bomby atomowej najprawdopodobniej uczyni mapę bliższą zimnowojennych realiów i przygotuje graczy na premierę Black Ops: Cold War.

cod2
Czy czeka nas event jak w Fortnite?

Jeśli twórcy zdecydują się na taki krok, najprawdopodobniej przybierze on formę eventu w grze - niczym wydarzenia w Fortnite. Infinity Ward wspominało już, że zamierza wzorować się na Epic Games w kontekście rozwoju gry.

Natomiast wspomniany wcześniej zdalnie sterowany samochód - a przynajmniej prototyp pojazdu - odkryto na stole w jednym w budynków w Warzone. Takie auto było jednym z killstreaków w cyklu Black Ops.

Według nieoficjalnych informacji, CoD Black Ops: Cold War zadebiutuje jeszcze w 2020 roku, a nad grą pracuje studio Treyarch. Activision zazwyczaj zapowiada nowe odsłony Call of Duty w maju, ale pandemia mogła wpłynąć na plany wydawcy.

Źródło: Video Games Chronicle

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami