Outriders od People Can Fly na nowych screenach - prezentacja gameplayu 28 maja

W planach cykl internetowych pokazów.

W mediach społecznościowych polskie studio People Can Fly opublikowało screenshoty z powstającego Outriders. Jednocześnie zapowiedziano cykl comiesięcznych prezentacji gry.

Pierwszy pokaz gameplayu odbędzie się 28 maja o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane między innymi za pośrednictwem serwisów YouTube i Twitch.

outriders_screenshot_01
outriders_screenshot_02
outriders_screenshot_03
outriders_screenshot_04
outriders_screenshot_05
outriders_screenshot_06

W debiutanckim odcinku twórcy zaprezentują fragmenty rozgrywki z nowymi planszami i niewidzianymi dotychczas mocami bohaterów. Autorzy obiecują też więcej szczegółów na temat poszczególnych klas postaci.

Deweloperzy wyjaśniają, że cykl to reakcją na obecną sytuację na świecie. Ze względu na pandemię koronawirusa, odwołano szereg dużych wydarzeń branżowych, więc People Can Fly postanowiło dotrzeć do graczy w inny sposób.

Outriders to nastawiona na kooperację strzelanka z elementami RPG i akcją osadzoną w mrocznym świecie. Tytuł ukaże się pod koniec 2020 roku na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami