Ghost of Tsushima - gracze nie odblokują wszystkich broni, jeśli będą zwiedzać świat nieuważnie

Gra nagrodzi eksplorację.

Wzorem innych produkcji, bronie w Ghost of Tsushima zdobędziemy wraz z postępami w rozgrywce. Okazuje się jednak, że gracze mogą nie odblokować wszystkich przedmiotów, jeżeli będą nieuważni.

Reżyser projektu - Nate Fox - w rozmowie z australijskim wydaniem serwisu Press Start wyjaśnił, że nowe wyposażenie otrzymamy wykonując misje, także poboczne. Podkreślił, że jeśli nie zwiedzimy mapy dokładnie, możemy przegapić niektóre zadania, a co za tym idzie - bronie.

- Absolutnie - stwierdził, odpowiadając na pytanie, czy gracze mogą nie odnaleźć wszystkich przedmiotów. - Jednym z wyzwań w pracach nad grą, w której staramy się przedstawić przygodę wędrującego samuraja, było pogodzenie się z faktem, że nie każdy zobaczy przygotowane przez nas rzeczy (…). To cena wolności, jaką dajemy - wytłumaczył.

- Jeżeli gracz chce zdobyć pełen wachlarz możliwości, musi eksplorować, spotykać poboczne postacie, udawać się w miejsca, o których nikt mu nie powiedział, że istnieją. Świat odpowiednio to nagradza - przekonuje.

ghost_of_tsushima_eksploracja
Potencjalną misję wskaże na przykład dym

Ghost of Tsushima zadebiutuje 17 lipca, tylko na PS4. Wcielimy się w samuraja, broniącego wyspy Cuszima przed okupantami z Mongolii, a gra pozwoli eliminować wrogów w otwartej walce lub po cichu.

Źródło: Press Start Australia

Reklama

Skocz do komentarzy (17)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (17)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami