Cities: Skylines - rozszerzenie Green Cities za darmo na PS4

Do zdobycia na zawsze.

Paradox Interactive na PS4 udostępniło za darmo Green Cities, czyi jedno z większych rozszerzeń do strategii Cities: Skylines.

Dodatek zdobyć można - na zawsze - za pośrednictwem PS Store. Promocja zakończy się 28 maja, zaś do skorzystania z oferty nie wymagane jest posiadanie abonamentu PS Plus.

Warto zaznaczyc, że DLC powinno być również darmowe na Xbox One, ale Paradox Interactive natrafiło na bliżej niesprecyzowane problemy techniczne, przez które użytkownicy wciąż są proszeni o uiszczenie opłaty za dodatek.

Motywem przewodnim Green Cities jest ekologia i budowanie tak zwanych „zielonych miast”. Rozszerzenie wprowadza 350 nowych obiektów, w tym budynki i przedmioty przyjazne dla środowiska.

Warto zaznaczyć, że podstawowa wersja Cities: Skylines jest obecnie dostępna w majowej ofercie PS Plus. Abonenci płatnej usługi firmy Sony czas na odebranie strategii mają do 1 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami