World of Warcraft - gracz "wymaksował" 49 postaci. Wszystkie to wojownicy

Wyjątkowe osiągnięcie.

Użytkownik o pseudonimie DesMephisto (znany społeczności WoW-a streamer i speedrunner) stworzył i rozwinął do maksymalnego poziomu 49 wojowników w World of Warcraft.

Gracz ma na swoim koncie także inne nietypowe osiągnięcia. W ubiegłym miesiącu zorganizował na przykład nietypowy rajd, by pokonać kilkunastu bossów - z grupą złożoną wyłącznie z przedstawicieli klasy warrior.

DesMephisto zebrał niemal wszystkie możliwe elementy ekwipunku dla wojownika. Dziś brakuje mu jeszcze tylko pięciu naramienników, by wypełnić kolekcję.

Użytkownik jest też znany z różnych edukacyjnych akcji związanych z autyzmem, który zdiagnozowano u niego samego, gdy był już dorosły. Pomaga też swoim widzom i udziela niezbędnych wskazówek, by każdy mógł cieszyć się grą w jak najwygodniejszy sposób.

bfW4MFWS3wcU8SvfcoYGDV
Pierwszego wojownika DesMephisto stworzył niemal 15 lat temu

Debiutujący w tym roku dodatek Shadowlands zmniejszy maksymalny poziom postaci. Wszyscy zostaną zredukowani ze 120 do 50 poziomu, a finalną granicą w najnowszym rozszerzeniu będzie poziom 60.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami