Walki emerytów w nowej grze współtwórcy symulatora kozy

Just Die Already.

Założone przez projektanta symulatora kozy - Armina Ibrisagica - studio DoubleMoose zapowiedziało Just Die Already, czyli grę, w której wcielimy się w emerytów. Premiera na PC latem 2020 roku.

Akcję osadzono w czasach, gdy „niewdzięczni milenialsi” nie chcą finansować emerytur swoim babciom i dziadkom. Gracze pokierują postacią w podeszłym wieku, którą wyrzucono z domu spokojnej starości - muszą odzyskać miejsce w placówce. W tym celu trzeba walczyć o przetrwanie i wykonać niebezpieczne wyzwania: autorzy wspominają o strzale z katapulty i utracie głowy.

Zagramy w pojedynkę lub w towarzystwie trzech znajomych - użytkownicy mogą współpracować lub rywalizować ze sobą. Zmagania rozegrają się w otwartym mieście, w którym zajmiemy się sianiem chaosu i dręczeniem młodych ludzi na wiele sposobów.

just_die_already_01
Można żyć i bez głowy

Gracze otrzymają zróżnicowany i nietypowy arsenał broni, wśród których pojawią się pstrągi, trampoliny, kable, fajerwerki, wyrzutnie rakiet, siekiery, puzony i plecaki odrzutowe. Niektóre przedmioty połączymy ze sobą, na przykład przyczepiając fajerwerki do roweru. Do tego wiele sekretów ukrytych w świecie gry.

Źródło: Steam

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami