Twórcy CoD Warzone chcieli osłabić wyrzutnię rakiet, ale ją wzmocnili

Broń jest jeszcze bardziej zabójcza.

Opublikowana niedawno aktualizacja darmowego Call of Duty Warzone miała osłabić zbyt potężną - zdaniem graczy - wyrzutnię rakiet. Okazuje się jednak, że tak naprawdę ją wzmocniono.

W przeciwieństwie do innych broni, RPG pozwala atakować bez dokładnego celowania, co oznacza, że pociski trafiają nawet w przeciwników schowanych za osłoną. Z odpowiednią dużą liczbą rakiet i wysokim tempem przeładowania, sprzęt jest bardzo efektywny.

Twórcy twierdzili, że osłabili wyrzutnię, ale według użytkownika TheXclusiveAce tak się nie stało. Gracz przetestował poprawioną rzekomo broń i odkrył, że o ile rzeczywiście zmniejszono pole rażenia (z 10 do 9 metrów), o tyle podniesiono minimalne i maksymalne obrażenia zadawane przez niekierowane pociski - odpowiednio z 30 do 50 i ze 150 do 250.

cod_warzone_wyrzutnia
Wyrzutnia RPG jest podobno za mocna

To oznacza, że RPG nadal umożliwia wyeliminowanie w pełni opancerzonego przeciwnika - wystarczy wystrzelić rakietę w kierunku, w którym zmierza oponent. Na razie nie jest jasne, czy i kiedy twórcy faktycznie osłabią granatnik.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami