Mafia 2 - Rozdział 8: Dzikusy

Papierosy i walka z gangiem Żeli.

Po imprezie zakończonej zakopywaniem ciała w Mafia 2 pora na sprzedawanie papierosów. Gdy wstaniesz, idź do szafy się przebrać i zejdź na dół do Joe. Ciężarówką jedź w wyznaczone miejsce.

Gdy zaparkujesz na placu, musisz dawać Joe odpowiednie papierosy. Jeśli prosi o czerwone, daj mu czerwone - zwracaj uwagę jaki napis (1) wyświetla się w rogu, żeby się nie pomylić.

r81

Po chwili znów prowadzisz ciężarówkę. Jedziecie do drugiego miejsca sprzedaży, wszystko przebiega spokojnie. Znów zaczniesz podawać papierosy, ale po chwili zjawią się Żele i zaczną się kłopoty.

Joe zastrzeli szefa grupy w scence, po której musisz wsiadać do pozostawionego przez wrogów wozu i ścigać jeden z samochodów gangsterów. Niestety w pewnym momencie go zgubisz - nie martw się, to celowe. Musisz znaleźć najbliższą budkę telefoniczną. Szukaj ikony słuchawki (2).

r82

Znajdź budkę i zadzwoń do Eddiego, a wskaże ci miejsce zbiórki. Jedź tam. Po scence i rozmowie otrzymasz Tommy Guna. Strzelaj razem z innymi do budynku, by go zniszczyć - nie musisz strzelać dużo. Nawet lepiej nie marnować amunicji.

Po chwili Steve poleci, byś wziął koktajle Mołotowa z bagażnika wozu. Poczekaj aż towarzysz otworzy bagażnik i wtedy weź butelki (2).

r83

Rzuć dwie butelki do środka budynku, a później wracaj do waszego - chwilowego - auta. Jedź w wyznaczone miejsce.

Walka z Żelami

Gdy dotrzesz do fabryki, zacznie się scenka, po której rozpocznie się długa walka z mnóstwem przeciwników. Oponenci będą stopniowo wycofywać się wgłąb terenu fabrycznego. Poruszaj się powoli i systematycznie między osłonami. Chowaj się, gdy tylko zostaniesz lekko ranny.

Uważaj na sam koniec, bo wrogowie chowają się tam za autami (4). Gdy już się tam przebijesz, koniecznie skorzystaj z jedzenia i zabierz karabin (5).

r84

Powoli prowadź ofensywę dalej, nie śpiesz się - ty wyznaczasz tempo. Zbytnie wydarcie się do przodu poskutkuje szybką śmiercią. Spokojnie czekaj za osłonami i wychylaj się tylko, gdy wiesz, że trafisz.

Przejdziesz potem na kolejny obszar w prawo, przy wagonach. Na końcu skręcisz jeszcze raz - tam uważaj na wroga na kładce (6). Przejdziecie dalej i po pokonaniu ostatnich wrogów zacznie się scenka.

r85

Po scence musisz przejść przez bramę ku wyjściu i wsiąść do czerwonego Hot Roda. Pojedź nim do doków. Jedź powoli, bo jeśli go zepsujesz, będziesz musiał jechać jeszcze do mechanika.

r86

W dokach odstaw sportowe auto na platformę przy statku (7). Potem wyjdź z terenu doków i ukradnij auto, by pojechać do knajpy i spotkać się z towarzyszami. Po rozmowie wracaj do domu, by zakończyć rozdział kładąc się spać.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 9: Twardziel i liczykrupa

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 7: Spoczywaj w pokoju, F. Potenza

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami