Dwie części Borderlands następnymi darmowymi grami w Epic Games Store - nieoficjalnie

Oraz ARK: Survival Evolved.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli pakiet dwóch odsłon cyklu, od 28 maja będzie dostępne za darmo w Epic Games Store - wynika z nieoficjalnych informacji.

Źródłem jest opublikowany kilka dni temu wpis użytkownika forum Reddit o pseudonimie Detectiveconan77. Internauta przedstawił gry, które sklep twórców Fortnite zaoferuje bezpłatnie w najbliższych tygodniach. Wiarygodność wiadomości wydawała się niewielka, jednak wczoraj udostępniono pierwszy z tytułów obecnych na liście: Civilization 6.

Next Free Games(Not Certain) from r/EpicGamesPC

Przypadek strategii częściowo potwierdza autentyczność zestawienia. Kolejną darmową pozycją powinno więc być Borderlands: The Handsome Collection - zestaw drugiej odsłony i The Pre-Sequel. Zainteresowani pobiorą na stałe pakiet w dniach 28 maja-4 czerwca.

Ostatnią grą przedstawioną w zestawieniu jest ARK: Survival Evolved, w którym gracze walczą o przetrwanie w świecie z dinozaurami. Użytkownicy Epic Games Store odbiorą podobno tytuł w terminie 4-11 czerwca.

Warto zaznaczyć, że wspomniana oferta na bezpłatne Civilization 6 zakończy się w czwartek, 28 maja, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami