Crucible to darmowa strzelanka od Amazonu - gra już dostępna na Steamie

Tytuł nastawiony na drużynowe zmagania.

Na Steamie zadebiutowało Crucible - darmowa strzelanka od Amazonu, nastawiona na zmagania sieciowe.

Gra oferuje dziesięć klas postaci (tak zwanych łowców), dysponujących unikalnymi dla siebie umiejętnościami i cechami. W każdym meczu gracze posiadają dostęp do pełnego uzbrojenia i zdolności swojego bohatera, ale przed rozpoczęciem rozgrywki wybierają ulepszenia, które odblokują w toku bieżącej potyczki.

Do zdobywania udoskonaleń służy esencja, która podnosi poziom doświadczenia podopiecznego. Substancję gromadzimy wykonując określone cele lub zabijając przeciwników oraz wrogo nastawione potwory.

Twórcy produkcji przygotowali na razie trzy tryby zabawy. Serca uli to wariant przeznaczony do zmagań 4 na 4 - gracze rywalizują o serca pozostawione przez zniszczone ule niebezpiecznych dronów.

crucible_screen01
Crucible stawia nacisk na zmagania między graczami

W łowcach alfa walczy ze sobą osiem dwuosobowych zespołów, przy czym gdy stracimy kompana, możemy połączyć siły z członkiem innej ekipy - przynajmniej do momentu, gdy na polu bitwy pozostanie trójka użytkowników. Natomiast we władcach żniwiarek należy przejmować urządzenia generujące esencję.

Crucible dostępne jest za darmo, ale w grze są obecne opcjonalne transakcje cyfrowe. Gracze, którzy zalogują się do tytułu przed 1 czerwca, otrzymają 1000 kredytów - wirtualnej waluty.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami