CoD Warzone - bunkier 11 głównym miejscem spotkań, gracze zawieszają broń

Przynajmniej niektórzy.

Bunkry w Call of Duty Warzone są już otwarte, a jeden z nich - o numerze 11 - przyciąga największą liczbę graczy. Ze względu na easter-eggi i schemat broni w środku, w okolicach budynku spotykają się grupy zawodników, a niektórzy rezygnują z walki.

Na Reddicie pojawiają się dowody niecodziennego zachowania graczy, między innymi poniższe zdjęcie, na którym wroga drużyna przygląda się obiektom w schronie, bez atakowania autora obrazka - który otworzył wrota do budynku.

Not everyone is a jerk at the bunker, as long as you get the blueprint first let em look around. from r/CODWarzone

W komentarzach czytamy o podobnych historiach. „Ja i mój brat dostaliśmy się tam wczoraj” - napisał Koiiin. „Przed bunkrem cała drużyna czekała, aż ktoś go otworzy. Kiedy tylko nas zobaczyli, upuścili broń. Otworzyliśmy drzwi i wszyscy weszli, otrzymując swój schemat”.

Wpis odnosi się do schematu Mud Dauber MP7, który jest nagrodą za dostanie się do środka. Zadanie nie jest jednak łatwe - należy wykonać skomplikowaną procedurę związaną między innymi z szukaniem telefonów na mapie.

Niektórzy gracze twierdzą, że aktualnie w każdym meczu przed bunkrem 11 czeka „pół lobby”. Niektórzy zapowiadają pokojowe zamiary chowając się w kącie z tarczą lub tworząc na ziemi graffiti w kształcie serca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami