Take-Two planuje wydać 93 gry w przeciągu pięciu lat, ale nie wspomina o GTA 6

Trzeba poczekać.

Take-Two Interactive, do którego należy między innymi Rockstar Games, ma w planach na najbliższe pięć lat wydanie aż 93 gier. Według szefa firmy, będzie to „najmocniejszy okres w historii” spółki. W trakcie rozmowy z inwestorami nie poruszono jednak tematu GTA 6.

63 tytuły ze wspomnianej puli to duże i znaczące projekty, 17 jest nieco mniejszych, a 13 skierowanych do „casuali”, a więc mniej doświadczonych i wymagających użytkowników.

gt3
Do Take-Two należy także 2K Games, wydawca wielu hitów, jak serii BioShock

Niemal połowa gier - 47 - to przedstawiciele istniejących marek. Pozostałe to nowości.

Karl Slatoff, szef Take-Two, zaznacza, że pięć lat to odległy czas, więc plany mogą się zmienić. Tym samym nie wszystkie gry ujrzą światło dzienne, ale mogą pojawić się też nowe projekty.

gt5
Wszyscy wiedzą o GTA 6, ale Rockstar i Take-Two wciąż czekają na zapowiedź

Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji o GTA 6. Wiadomo jednak, że gra powstaje - chociażby dzięki CV aktora, który wcielił się w postać Meksykanina.

Źródło: PC Gamer

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami