Odświeżona Mafia 2 krytykowana przez graczy za błędy i usterki techniczne

Spadki płynności, problemy z dźwiękiem i inne.

Kilka dni temu zadebiutowała Mafia 2: Edycja Ostateczna, czyli remaster drugiej części cyklu. Część graczy krytykuje jednak odświeżoną grę, wskazując na błędy techniczne.

Użytkownicy forum Reddit w dziale poświęconym PlayStation 4 publikują wpisy, w których zwracają uwagę na usterki produkcji. Problemem jest między innymi wydajność na PS4 Pro - tytuł powinien działać w 60 klatkach na sekundę, ale często płynność znacznie spada. Kłopoty z funkcjonowaniem pozycji obecne są też na PC.

Ponadto podczas misji z głównego wątku fabularnego gra potrafi się regularnie zatrzymywać, co utrudnia zabawę. Do tego błędy - u niektórych na ekranie nie wyświetlają się przyciski interakcji, a u innych Vito blokuje się na planszy. W tego typu przypadkach gracze zmuszani są ponownie wczytać dany etap.

mafia_2_bledy
Mafia 2 oryginalnie ukazała się w 2010 roku

To nie wszystko: użytkownicy donoszą - o czym pisze serwis PushSquare - o problemach z dźwiękiem. Audio w przerywnikach filmowych jest głośne, podczas gdy w trakcie właściwej rozgrywki muzyka, wypowiedzi postaci i odgłosy otoczenia są ciche.

Źródło: PushSquare, Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami