Mafia 2 - Rozdział 7: Spoczywaj w pokoju, F. Potenza

Nowe mieszkanie, impreza i zakopanie ciała.

Po wyjściu z więzienia w grze Mafia 2 trafisz z powrotem do Empire Bay. Minęło parę lat, więc na ulicasz zauważysz na przykład nowe samochody. Zaczynasz misję przed kamienicą, w której mieszka Joe. Idź do jego mieszkania. Po scence wyjdźcie na zewnątrz. Idź do garażu i wybierz auto. Gra wyznaczy trasę do twojego mieszkania.

Gdy dotrzesz co celu, wysiądź i wejdź do budynku (1). Wejdź na ostatnie piętro, a przy twoich drzwiach będzie czekać agent nieruchomości - oprowadzi cię po wnętrzu. Po prezentacji przebierz się w garnitur przy szafie i wyjdź z powrotem na zewnątrz.

r71

Przejdź do garażu po prawej stronie (stojąc przodem do kamienicy), wybierz auto i wracaj do Joe. Podejdź do jego mieszkania, a zacznie się scenka, po której poznasz Eddiego. Razem wyjdźcie na zewnątrz. Prowadź auto Eddiego (2).

r72

Jedziecie do klubu, by trochę się rozerwać. Po drodze nic się nie dzieje, słuchasz tylko rozmów. Zaparkuj w wyznaczonym miejscu po przejażdżce, a zacznie się dłuższa scenka z zabawą w barze.

Po scence wyjdziecie z klubu. Wsiadaj znów do auta (tak, to misja polegająca głównie na jeżdżeniu - nie ma tu wcale walki). Jedź do wyznaczonego celu. Okaże się, że masz w bagażniku trupa.

Kiedy dotrzesz niemal na miejsce, musisz sforsować autem bramę (3), by przejechać dalej. Potem zaparkuj w wyznaczonym miejscu, a znów zacznie się scenka.

r73

Po zakopaniu ciała musisz wracać do auta i wrócić pod kamienicę Joe. Nikt cię nie ściga, więc jedź w miarę spokojnie. Misja zakończy się, gdy zaparkujesz przy garażu.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 8: Dzikusy

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 6: Dobrze spędzony czas

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami