Mafia 2 - Rozdział 6: Dobrze spędzony czas

Więzienie.

Po powrocie do domu po chaotycznej misji w Mafii 2 zacznie się scenka, gdy się obudzisz. Vito zostanie aresztowany. Rozpocznie się długa seria scenek - wszystko zakończy się w więzieniu, na korytarzu. Dopiero wtedy przejmiesz kontrolę nad postacią.

Idź za strażnikiem. Zaprowadzi cię do twojej celi. Połóż się na pryczy. Miną 3 dni i znów przejmiesz kontrolę - już na dziedzińcu. Idź w prawo i do końca, w stronę stojących więźniów po prawej (1).

r61

Gdy podejdziesz blisko, zacznie się scenka i będziesz musiał walczyć z Irlandczykiem. Nie musisz wygrać - walka i tak nie dobiegnie do końca, bo zostaniecie rozdzieleni. Zaczną się kolejne scenki, a sterować Vito będziesz znowu podczas kolejnej bójki - tym razem treningowej.

Nauczysz się tutaj kontrataków - by je wykonać, musisz wcisnąć przycisk ataku momentalnie po udanym uniku. Po treningu możesz wyjść z pomieszczenia wyjściem (2), lub pogadać wcześniej z paroma więźniami (nic to nie daje, więc nie musisz).

r62

Gdy wyjdziesz, zacznie się kolejna scenka - kolejna bójka, już poważniejsza. Polegaj na szybkich ciosach. Później zacznie się kolejna scenka, a potem musisz iść za strażnikiem do pralni. Tam - niespodzianka! Kolejna bójka. Po niej wyjdź z pralni, gdy pojawi się strażnik. Później kolejne scenki i kolejne podążanie za strażnikiem, teraz do łazienek.

Strażnik każe ci wyczyścić pisuary. Wykonaj polecenia, a potem idź pod prysznic. Musisz wejść pod konkretny, między innymi więźniami (3).

r63

Po chwili zacznie się scenka i kolejna bójka. Następnie minie kilka dni i po kolejnych scenkach będziesz musiał znowu rozprawić się z Irlandczykiem - musisz go pokonać aż dwa razy pod rząd, ale walka wygląda tak, jak zwykle.

Po kolejnej serii scenek zacznie się kolejny rozdział. Wyjdziesz z więzienia.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 7: Spoczywaj w pokoju, F. Potenza

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 5: Piła

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami