Mafia 2 - napady, jak okradać sklepy

Rabunki w mieście.

Mafia 2 nie oferuje zbyt wielu aktywności pobocznych. Nie jest to typowy otwarty świat. Możemy jednak - przykładowo - kraść samochody. Możliwe jest też urządzanie napadów na sklepy.

Najłatwiejszym celem są sklepy z bronią - tam też zresztą jest towar, który opłaca się kraść. Możemy w ten sposób zdobyć broń i amunicję. Warto jednak zaznaczyć, że jeśli wejdziesz do środka z wyciągniętą bronią, to sklepikarz też się przygotuje i wymierzy w ciebie (1).

napady1

Dlatego strzelaj szybko albo zdecyduj się na użycie pięści. Po zneutralizowaniu handlarza masz parę chwil na zebranie przedmiotów (2) z półek. Warto jednak zaznaczyć, że wszystko zależy od tego, jak daleko jest akurat policja.

Warto też zaznaczyć, że nawet jeśli policja się zjawi, to - jeśli zdążysz opuścić wnętrze sklepu i nie masz wyciągniętej broni - nie zostaniesz uznany za podejrzanego. Dlatego uważaj, by przez przypadek nie śpieszyć się zbytnio niepotrzebnie, bo możesz zwrócić na siebie uwagę.

Mimo wszystko, rabunki nie są zbyt opłacalne. Zawsze to ryzyko - a nową broń możesz zazwyczaj zdobyć po prostu w trakcie fabularnych misji.

Następnie: Mafia 2 - jak ukraść samochód

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - jak przyjąć mandat

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami