Gułag w CoD Warzone "zepsuty" przez automatyczną broń? Gracze domagają się zmian

Po najnowszej aktualizacji.

Aktualizacja Call of Duty Warzone z początku tygodnia wprowadziła do Gułagu bronie automatyczne. Część graczy twierdzi, że potyczki w więzieniu nie sprawiają już satysfakcji i polegają w większości na kampieniu, czyli pozostawaniu w jednym miejscu.

Do tej pory gracze trafiający po śmierci do Gułagu otrzymywali losowy pistolet, rewolwer lub strzelbę. Teraz zastępują je karabiny szturmowe i pistolety maszynowe. Użytkownicy Reddita przekonują, że walka straciła unikalny charakter i nie zachęca do agresywnych zagrań.

„Nowe bronie są okropne” - napisał jeden z forumowiczów. „Nie ma tu już zabawy, nie ma okazji do zaskoczenia wroga. Najlepiej po prostu czekać na spawnie” - twierdzi inny.

„Wszystkie moje dzisiejsze walki w Gułagu toczyłem z ludźmi czekającymi na spawnie, z bronią opartą o ścianę [mechanika zwiększająca celność - red.]” - czytamy.

These new gulag weapons are horrible from r/CODWarzone

Gracze podkreślają, że jeśli stającemu do boju zawodnikowi pomaga z balkonu znajomy, który widzi z góry potyczkę i może komunikować o pozycji wroga, przeciwnik nie ma żadnych szans w starciu z bronią automatyczną. Aktualnie nie wiadomo, czy Infinity Ward zdecyduje się na przywrócenie dawnego modelu, ale jest to prawdopodobne.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami